Poznaj SCOOTIVE WINTER CAMP

Jedyny taki zimowy obóz hulajnogowy

Podczas obozu

Atrakcje

Finger Park w AvePark
Szkółka Hulajnogi pod opieką instruktorów na 3 poziomach zaawansowania: początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany.
Treningi na trampolinie, na specjalnie przygotowanej do tego celu hulajnodze.
Zajęcia serwisowania Hulajnogi Wyczynowej.
Zawody oraz konkursy z nagrodami.
Wycieczka na basen
Wycieczka do parku trampolin
Wycieczka do kina
Turnieje sportowe
Sesje zdjęciowe z profesjonalnym fotografem sportowym
Turnieje gier stołowych (ping-pong, piłkarzyki, cymbergaj, bilard itp.)
Gry planszowe i karciane.
Foto-Video coaching
Podczas obozu

Szkółka hulajnogi wyczynowej

Zimowe obozy hulajnogowe Scootive Winter Camp to ponad 5 godzin codziennych, zorganizowanych zajęć z hulajnogą. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby szkolenia były interesujące i efektywne, a ferie z hulajnogą jedną z największych atrakcji w roku - zaraz po letnim obozie ScootiveCamp :).
Podczas szkółki, uczestnicy podzieleni są na trzy grupy zaawansowania: początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany.
Dla każdej z grup jest opracowany oddzielny program szkoleń, który pozwala instruktorom na dopasowanie przebiegu zajęć do umiejętności uczestników.

Nasza kadra szkoleniowa to prawdziwi pasjonaci, którzy doskonale wiedzą jak w prosty i jasny sposób pomóc młodym adeptom w nauce jazdy oraz nauce nowych tricków.
Dodatkowo pracujemy nad skocznością, rozwijamy zmysł równowagi oraz koordynację ruchową, które w tym sporcie są kluczowe do uzyskania jak największych postępów.
zajęcia podczas obozu