Poznaj SCOOTIVE WINTER CAMP

Jedyny taki zimowy obóz hulajnogowy

O obozie

SCOOTIVE WINTER CAMP

Scootive Winter Camp – Świetna zabawa, pasja i rozwijanie umiejętności w wyczynowej jeździe na hulajnodze w pełni ogrzewanym i krytym Skateparku AvePark!

Opracowany przez naszą kadrę program zajęć sprawi, że zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni uczestnicy spędzą z nami odlotowe ferie z hulajnogą w roli głównej.
obóz hulajnogi
obóz hulajnogowy
letni obóz hulajnogi
O obozie

Skatepark

Skatepark na Scootive Winter Camp znajduje się w Warszawie przy ul. Krakowiaków 80/98, w którym również posiadamy bazę noclegową. Co najważniejsze, obiekt spełnia wszelkie wymagane normy oraz posiada odpowiednie atesty bezpieczeństwa.

Wchodzące w skład Skateparku przeszkody nie sprawią większych kłopotów początkującym, jednocześnie zaspokajając potrzeby zaawansowanych riderów. Wydzielone sekcje: Park, Street oraz Junior, zapewniają idealne pole do rozwijania ulubionego stylu jazdy.
Wizualizacja skateparku AvePark
O obozie

Zakwaterowanie

Obiektem noclegowym jest Hostel w wydzielonej części Skateparku AvePark. Nowopowstały obiekt Hostelu zapewnia wysoki komfort uczestnikom obozu zimowego Scootive Winter Camp. Ponad to w całym budynku dostępny jest Internet bezprzewodowy.

Dodatkowymi atrakcjami są znajdujące się w obiekcie, stoły do ping-ponga, piłkarzyki, cymbergaj, bilard a nawet finger-skatepark. Zadbaliśmy także o przechowalnię hulajnóg i serwis, aby wakacje z hulajnogą przebiegały bezproblemowo. W Skateparku AvePark znajduje się także barek, w którym uczestnicy obozu mogą kupić napoje, słodycze oraz ciepłe i zimne przekąski.

Obozowicze są zakwaterowani według podziału na grupy wiekowe, w bardzo przestronnych, 4-12 osobowych pokojach. Każdy uczestnik posiada pojedyncze łóżko oraz szafę na ubrania.
obóz zakwaterowanie
O obozie

Lokalizacja

Skatepark Ave/Park
ul. Krakowiaków 80/98
02-255 Warszawa

5 km od Centrum Warszawy
(woj. Mazowieckie)