Poznaj SCOOTIVE SPRING CAMP

obóz hulajnogowy w majówkę

Podczas obozu

Atrakcje

Finger Park w AvePark
Szkółka Hulajnogi pod opieką instruktorów na 3 poziomach zaawansowania: początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany.
Treningi na trampolinie, na specjalnie przygotowanej do tego celu hulajnodze.
Zajęcia serwisowania Hulajnogi Wyczynowej.
Zawody oraz konkursy z nagrodami.
Wycieczka na basen
Wycieczka do parku trampolin
Wycieczka do kina
Turnieje sportowe
Sesje zdjęciowe z profesjonalnym fotografem sportowym
Turnieje gier stołowych (ping-pong, piłkarzyki, cymbergaj, bilard itp.)
Gry planszowe i karciane.
Foto-Video coaching
Podczas obozu

Szkółka hulajnogi wyczynowej

Wiosenny obóz hulajnogowy Scootive Spring Camp to ponad 5 godzin codziennych, zorganizowanych zajęć z hulajnogą. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby szkolenia były interesujące i efektywne, a majówka z hulajnogą jedną z największych atrakcji w roku - zaraz po zimowym obozie Scootive Winter Camp :).

Podczas szkółki, uczestnicy podzieleni są na trzy grupy zaawansowania: początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany. Dla każdej z grup jest opracowany oddzielny program szkoleń, który pozwala instruktorom na dopasowanie przebiegu zajęć do umiejętności uczestników.

Nasza kadra szkoleniowa to prawdziwi pasjonaci, którzy doskonale wiedzą jak w prosty i jasny sposób pomóc młodym adeptom w nauce jazdy oraz nauce nowych tricków.

Dodatkowo pracujemy nad skocznością, rozwijamy zmysł równowagi oraz koordynację ruchową, które w tym sporcie są kluczowe do uzyskania jak największych postępów.

zajęcia podczas obozu
Instruktorzy
instruktor Bartosz Oskroba
Bartosz Oskroba
19 latek z Wrocławia, którego nie trzeba nikomu przestawiać. Najbardziej utytułowany Polski rider - dwukrotny mistrz Polski, numer 3 w Europie i 11 na świecie! Oprócz tego, że ma wielki talent, jest bardzo skromny i sympatyczny. Prowadzone przez Bartka zajęcia na pewno zapadną w pamięci!
instruktor Karol Flis
Karol Flis
Karol to zawodnik ze "starej gwardii". Jego hulajnogowa kariera zaczęła się prawie 10 lat temu, kiedy nie było instruktorów i poradników - jest samoukiem, dzięki czemu potrafi doskonale przekazać wiedzę w praktyczny sposób. Dzięki swoim technikom wygrywał wiele contestów w tym Mistrzostwa Polski w 2013 roku.
instruktor Olaf Żołna
Olaf Żołna
Uczeń technikum fotograficznego w Sosnowcu, ale jego największą pasją jest hulajnoga! Ponad to od 2013 roku jest instruktorem nauki jazdy na hulajnodze i prowadzi szkolenia na całym Śląsku. Najczęściej możesz go spotkać na jego lokalnym skateparku w Będzinie, gdzie trenuje i podnosi się nawet po najgorszych glebach!
instruktor Karol Janeczko
Karol Janeczko
Od wielu lat intensywnie związany z hulajnogą wyczynową. Jeszcze kilka lat temu jeździł "zawodowo", a teraz spełnia się jako instruktor przekazując swoją wiedzę młodszym. Kiedy Karol jest na skateparku, zaraża wszystkich swoją pozytywną energią dzięki czemu nauka tricków jest jeszcze przyjemniejsza!