Poznaj SCOOTIVECAMP

Obóz hulajnogowy

Podczas obozu

Atrakcje

Szkółka Hulajnogi pod opieką instruktorów na 3 poziomach zaawansowania: początkujący, średnio-zaawansowany, zaawansowany.
Videocoaching – analiza postępów na podstawie nagranych materiałów video.
Wizyty czołowych zawodników, polskich i światowych gwiazd sceny hulajnogowej.
Treningi na trampolinie, na specjalnie przygotowanej do tego celu hulajnodze.
Zajęcia serwisowania Hulajnogi Wyczynowej.
Zawody oraz konkursy z nagrodami.
Wycieczka nad jezioro.
Turnieje sportowe.
Sesje zdjęciowe z profesjonalnym fotografem sportowym.
Zajęcia z budowy przeszkód znajdujących się w skateparku.
Turnieje gier stołowych (ping-pong, piłkarzyki, cymbergaj).
Pojedynki i zabawy wodne.
Turniej mini-hulajnóg i mini-deskorolek.
Gry planszowe i karciane.
Grill.
Gry terenowe.
Warsztaty filmowe.
Warsztaty fotograficzne.
Pokazy filmów hulajnogowych i fabularnych.
Podczas obozu

Szkółka Hulajnogi Wyczynowej

Letnie obozy hulajnogi ScootiveCamp to ponad 8 godzin codziennych, zorganizowanych zajęć z hulajnogą. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby szkolenia były interesujące i efektywne, a wakacje z hulajnogą największą atrakcją w roku.
Podczas szkółki, uczestnicy podzieleni są na trzy grupy zaawansowania: początkujący, średnio-zaawansowany i zaawansowany. Dla każdej z grup jest opracowany oddzielny program szkoleń, który pozwala instruktorom na dopasowanie przebiegu zajęć do umiejętności uczestników.

Nasza kadra szkoleniowa to prawdziwi zapaleńcy, którzy doskonale wiedzą jak w prosty i jasny sposób pomóc młodym adeptom w nauce jazdy oraz nowych tricków. Dodatkowo pracujemy nad skocznością, rozwijamy zmysł równowagi oraz koordynację ruchową, które w tym sporcie są kluczowe do uzyskania jak największych postępów.
zajęcia podczas obozu
Instruktorzy
instruktor bogumił borkowski
Bogumił Borkowski
Z hulajnogą związany od wielu lat. Nie trzeba go przedstawiać! Bogumił jest koordynatorem naszego campu więc nie możemy go spotkać zawsze i wszędzie choć on zawsze i wszędzie czuwa! Przez kilka lat sam był instruktorem więc nic nie umknie czujnemu oku naszego „Boga”, a jeśli ktoś będzie potrzebował porady czy pomocy, zawsze będzie mógł w nim znaleźć oparcie.
instruktor michal klimczuk
Michał Klimczuk
Najpierw go słychać a później widać, donośny głos pomaga mu w prowadzeniu zajęć. Michał specjalizuje się w streetowej jeździe dlatego ślizganie się po rurkach i murkach ma we krwi. Na zajęciach z Michałem każdy nauczy się grindować i czerpać z jazdy tyle radości i śmiechu ile się da!
instruktor maciej głód
Maciej Głód
Jeszcze niedawno sam był obozowiczem, dziś uczy jazdy w prawdziwie mistrzowski sposób - jest Mistrzem Polski 2015r i niekwestionowanym mistrzem rozgrzewki! Zajęcia z Maćkiem charakteryzują się intensywnością i dużą ilością pozytywnej energii a dzięki świetnemu kontaktowi z dziećmi Maciek jest uwielbianym instruktorem.
instruktor karol jewdoszuk
Karol Jewdoszuk
Zawsze uśmiechnięty od ucha do ucha. Karol potrafi stworzyć świetną atmosferę na zajęciach i w jasny oraz prosty sposób wytłumaczyć każdy najdrobniejszy szczegół. Karola definiuje poza uśmiechem jego skupienie, opanowanie oraz cierpliwość.
instruktor kacper biegun
Kacper Biegun
Kacper to doświadczony trener, który zarazem jest jednym z najlepszym riderów w Polsce. Kacpra poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia udziela się wszystkim w około tworząc świetną atmosferę na jego zajęciach!
instruktor bartłomiej linstedt
Bartłomiej Linstedt
Bartek jest legendą Wrocławskiej hulajnogi. Każdy zna jego uśmiechniętą twarz i niesamowite podejście do podopiecznych. Jest to pełny energii młody człowiek, który poza nauczeniem tricków potrafi przekazać prawdziwą miłość do sportu!