Poznaj SCOOTIVECAMP

Obóz hulajnogowy

O obozie

SCOOTIVE CAMP

ScootiveCamp – świetna zabawa, pasja i rozwijanie umiejętności w wyczynowej jeździe na hulajnodze - tak najkrócej możemy opisać nasz letni obóz hulajnogowy (ang. Scoot Camp) :)

Opracowane przez obozową kadrę zajęcia sprawiają, że zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni zajawkowicze spędzą odlotowe wakacje z hulajnogą w roli głównej.
obóz hulajnogi
obóz hulajnogowy
letni obóz hulajnogi
O obozie

Skatepark

Skatepark na ScootiveCamp znajduje się na terenie obiektu sportowego, tuż przy bazie noclegowej i co najważniejsze, spełnia wszelkie wymagane normy oraz posiada odpowiednie atesty bezpieczeństwa.

Wchodzące w skład skateparku przeszkody nie sprawią większych kłopotów początkującym, jednocześnie zaspokajając potrzeby zaawansowanych riderów. Wydzielone sekcje „parkowe” i „streetowe”, zapewniają idealne pole do rozwijania ulubionego stylu jazdy. Dodatkowo, w tym roku nasz park został rozbudowany o sekcję „latającą”, co pozwala dosłownie rozwinąć skrzydła naszym obozowiczom.
O obozie

Zakwaterowanie

Obiektem noclegowym jest zagospodarowany w okresie letnim, odpowiednio dostosowany budynek szkoły.
Duży i zadbany, trzypiętrowy obiekt z wielką salą gimnastyczną, kuchnią i jadalnią, salą multimedialną oraz komputerową, zapewnia wysoki komfort uczestnikom obozu wakacyjnego ScootiveCamp. Ponad to w całym budynku dostępny jest Internet bezprzewodowy.

Dodatkowymi atrakcjami są znajdujące się na korytarzach, dostępne wyłącznie dla obozowiczów, stoły do ping-ponga, piłkarzyki, cymbergaj, a nawet mini-finger-skatepark. Zadbaliśmy także o przechowalnię hulajnóg i serwis, aby wakacje z hulajnogą przebiegały bezproblemowo. W budynku znajduje się także sklepik spożywczy, w którym uczestnicy obozu mogą kupić napoje i słodycze.

Obozowicze są zakwaterowani według podziału na grupy wiekowe, w bardzo przestronnych, 6-8 osobowych pokojach. Każdy uczestnik posiada oddzielne, pojedyncze łóżko oraz szafę na ubrania.
obóz zakwaterowanie
O obozie

Lokalizacja

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
ul. Jana Pawła II 2,
87-410 Kowalewo Pomorskie

27 km od Torunia
(woj. Kujawsko-Pomorskie)

Uwaga!!!
Najlepszy obóz hulajnogowy – ScootiveCamp – odbywa się w Kowalewie Pomorskim 27 km od Torunia.
Miejscowość o tej samej nazwie znajduje się również w okolicach Gdańska.